Vi använder kakor (cookies) för att ge dig en bättre upplevelse på webben. Genom att besöka vår webbplats accepterar du vårt användande av kakor.

Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Personalen i Vinslöv

Mats Olsson

Mats Olsson

Kontorschef / Företagsrådgivare

044-858 84

mats.olsson@sparbankengoinge.se

Gunnel Svantesson

Gunnel Svantesson

Stf Kontorschef / Företagsrådgivare

044-858 88

gunnel.svantesson@sparbankengoinge.se

Katharina Nilsson

Katharina Nilsson

Privatrådgivare

044-858 87

katharina.nilsson@sparbankengoinge.se

Maria Mattsson

Maria Mattsson

Privatrådgivare

044-858 98

maria.mattsson@sparbankengoinge.se

Martin Mauritsson

Martin Mauritsson

Privatrådgivare

044-858 91

martin.mauritsson@sparbankengoinge.se

Maria Carlsson

Maria Carlsson

Rådgivare

044-858 92

maria.carlsson@sparbankengoinge.se

Marika Högstedt

Marika Högstedt

Rådgivare

044-858 93

marika.hogstedt@sparbankengoinge.se

Hampus Dahlgren

Hampus Dahlgren

Kassa

044-858 96

hampus.dahlgren@sparbankengoinge.se

Jessica Lagergren

Jessica Lagergren


Kassa

Jessica Svensson

Jessica Svensson

Kassa

044-858 89

jessica.svensson@sparbankengoinge.se

Sanna Ströbeck

Sanna Ströbeck

Kassa

Stäng Skriv ut