Vi använder kakor (cookies) för att ge dig en bättre upplevelse på webben. Genom att besöka vår webbplats accepterar du vårt användande av kakor.

Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Personalen i Glimåkra

Anne Halliday

Anne Halliday

Kontorschef / Företagsrådgivare

044-449 59

anne.halliday@sparbankengoinge.se

Britt-Marie Nelson

Britt-Marie Nelson

Stf Kontorschef / Företagsrådgivare

044-449 62

britt-marie.nelson@sparbankengoinge.se

Mari Karlsson

Mari Karlsson

Privatrådgivare

044-449 57

mari.karlsson@sparbankengoinge.se

Annika Persson

Annika Persson

Privatrådgivare

044-449 53

annika.persson@sparbankengoinge.se

Eva Krusevall

Eva Krusevall

Rådgivare

044-449 58

eva.krusevall@sparbankengoinge.se

Slavica Berg

Slavica Berg

Företagsrådgivare

044-44955

slavica.berg@sparbankengoinge.se

Erika Karlsson

Erika Karlsson

Kassa

044-449 61

erika.karlsson@sparbankengoinge.se

Elin Nilsson

Elin Nilsson

Rådgivare / Kassa

Stäng Skriv ut